M.P.Fuchs - Zátiší s květinou a cukřenkou

Kvaš, 50x38 cm. Signováno vpravo dole M.P.Fuchs 1927. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

M.P.Fuchs
300726. Zátiší s květinou a cukřenkou
Dražba ukončena:11.09.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.09.2019 20:13:56 3931