Motyčka - Letní den

Olej na kartonu, 53x65 cm, signováno vpravo dole Motyčka, rám.

2655. Letní den
Dražba ukončena:30.09.2015 19:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč