Moser - Vázička

Sklo, výška 13 cm. Značeno Moser.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Moser
30215. Vázička
Dražba ukončena:10.04.2019 19:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč