MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Výška: 20 cm. Neznačeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Moser
301786. 4 barevné sklenice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 100 Kč
4977
1 000 Kč
793
900 Kč
4977
800 Kč
limit (27.10.2019 12:40:42)
5572
800 Kč
4977
700 Kč
limit (27.10.2019 12:40:34)
5572
600 Kč
4977
500 Kč
limit (27.10.2019 9:57:28)
5572