Morava 2. pol. 19. století - P. Maria Svatotomská - Brněnská / Palladium města Brna

Olej na plátně fixováném na dřevě, 38x24 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Morava 2. pol. 19. století
84867. P. Maria Svatotomská - Brněnská / Palladium města Brna
Dražba ukončena:09.10.2022 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč