monogramováno - Stará žena v šátku

Olej na plátně, 47x34 cm. Monogramováno vpravo dole. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno
88471. Stará žena v šátku
Dražba ukončena:15.01.2023 20:45:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč