monogramováno - Spící akt

Olej na kartonu, 55x45 cm. Monogramováno. Rámováno.

monogramováno
58451. Spící akt
Dražba ukončena:28.04.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč