monogramováno - Krajina s vesnicí - kvalitní dobový rám

Olej na plátně, 58x70 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

monogramováno
116351. Krajina s vesnicí - kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:26.05.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč