monogramováno

69646. Řeka

popis: Olej na plátně, 46x74 cm. Monogramováno vlevo dole. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:07:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 28.11.2021 20:02:09 2704
500 Kč 22.11.2021 11:45:58 5294