monogramováno

60768. Na břehu jezera

popis: Olej na plátně, 66x92 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Datováno vlevo dole 81. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Restaurováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč