monogramováno

67340. Mořská skaliska

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x65 cm. Monogramováno vpravo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2021 21:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč limit (28.10.2021 20:57:19) 468
1 000 Kč 28.10.2021 19:32:33 219