monogramováno - Konvolut 2 romantických krajin

Nejdelší strana: 50 cm

Olejomalby na kartonu, 23x40 cm. Monogramovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

doporučujeme
monogramováno
129601. Konvolut 2 romantických krajin
Zbývá:9 dnů, 16 hodin
Konec dražby:24.11.2024 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč