monogramováno - Dáma ve světle lampy

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo nahoře. Rámováno.

Nejdelší strana: 104 cm

monogramováno
129683. Dáma ve světle lampy
Dražba ukončena:24.11.2024 22:20:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč