monogramováno ZB

67506. Květy

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 23x30 cm. Monogramováno vpravo dole ZB. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 17.10.2021 21:54:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč