Monogramováno V. MK

306381. Zima v krajině

popis: Olej na kartonu, 42x60 cm. Monogramováno vpravo dole V. MK 1976. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 08.10.2020 9:52:22 7550