monogramováno V. H. - V rockové extázi

Olej na plátně fixovaném na překližce, 27x34 cm, signováno vpravo dole V.H. 82, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

monogramováno V. H.
6101. V rockové extázi
Dražba ukončena:27.10.2016 18:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.10.2016 22:18:15 51