monogramováno AP - U starého domu

Akvarel, 18x16 cm. Monogramováno vpravo dole AP. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

monogramováno AP
29035. U starého domu
Dražba ukončena:28.02.2019 18:31:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 28.02.2019 15:13:22 2443
800 Kč 27.02.2019 21:09:50 1252