monogramováno R - Podvečer v horské krajině

Detail položky

Detail položky

Olej na překližce, 15x17 cm. Monogramováno vlevo dole R. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 26 cm

vydraženo doporučujeme
monogramováno R
124511. Podvečer v horské krajině
Dražba ukončena:06.10.2024 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 100 Kč 05.10.2024 13:09:36 1510
1 000 Kč limit (05.10.2024 13:09:22) 1912
1 000 Kč 05.10.2024 13:09:23 1510
900 Kč limit (05.10.2024 13:09:06) 1912
800 Kč 05.10.2024 13:09:07 1510
700 Kč limit (01.10.2024 15:43:43) 1912
600 Kč 01.10.2024 15:43:44 831
500 Kč limit (28.09.2024 15:11:24) 1912