monogramováno O.V. 96

41071. Postavy

popis: Olej na plátně. 60x48 cm. Monogramováno dole uprostřed O.V. 96. Nerámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.02.2020 20:30:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 19.02.2020 16:22:01 45