monogramováno OF - Řeka pod hradem

Akvarel, 24x33 cm, monogramováno vpravo dole O.F., nerámováno.

monogramováno OF
10066. Řeka pod hradem
Dražba ukončena:27.04.2017 18:27:47
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:500 Kč