monogramováno nečitelně - Svatý Jiří

Olej na překližce, 53,5x45 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

monogramováno nečitelně
123715. Svatý Jiří
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:44:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč