monogramováno nečitelně - Saint Tropez

Olej na plátně, 30x60 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

monogramováno nečitelně
99524. Saint Tropez
Dražba ukončena:23.07.2023 20:43:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč