monogramováno nečitelně - Plachetnice

Olej na kartonu, 39x60 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
87481. Plachetnice
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 23.11.2022 8:28:48 6147