monogramováno nečitelně

303457. Loďky na moři

popis: Olej na kartonu, 35x45 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

dražba ukončena: 03.02.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 31.01.2020 19:52:43 2663