monogramováno nečitelně - Labutě v zámeckém parku

Olej na plátně, 121x165 Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 173 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
monogramováno nečitelně
110425. Labutě v zámeckém parku
Dražba ukončena:28.01.2024 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč