monogramováno nečitelně - Kytice karafiátů

Olej na kartonu, 60x39 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

monogramováno nečitelně
305676. Kytice karafiátů
Dražba ukončena:27.07.2020 20:06:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč