monogramováno nečitelně

305676. Kytice karafiátů

popis: Olej na kartonu, 60x39 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 27.07.2020 20:06:07

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč