monogramováno nečitelně - Jezírko

Olej na kartonu, 25x35 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
89330. Jezírko
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč