monogramováno L.V. - Dívka s býkem

Olej na plátně, 72x66 cm. Monogramováno vlevo dole L. V. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 86 cm

monogramováno L.V.
119815. Dívka s býkem
Zbývá:27 dnů, 23 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 02.07.2024 16:47:50 12829
3 000 Kč 28.06.2024 11:36:18 9074