Monogramováno LC

69766. Na řece

popis: Olej na plátně, 44x66 cm. Monogramováno vpravo dole LC. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč