monogramováno LB - Růže

Olej na kartonu, 25x33 cm. Monogramováno vpravo dole L.B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno LB
72125. Růže
Dražba ukončena:16.01.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.01.2022 12:27:28 3780