monogramováno K - Zátiší s květinou a třešněmi

Olej na kartonu, 28x39 cm. Monogramováno vpravo dole K 59. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno K
303439. Zátiší s květinou a třešněmi
Dražba ukončena:02.02.2020 20:04:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč