monogramováno K

303439. Zátiší s květinou a třešněmi

popis: Olej na kartonu, 28x39 cm. Monogramováno vpravo dole K 59. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 02.02.2020 20:04:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč