monogramováno JK - Chlapeček s žabkou

Akvarel, 13x11 cm. Signováno vlevo dole JK 40. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

monogramováno JK
62031. Chlapeček s žabkou
Dražba ukončena:25.07.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo