monogramováno JK

62031. Chlapeček s žabkou

popis: Akvarel, 13x11 cm. Signováno vlevo dole JK 40. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo