monogramováno I.D. - Lebka - Zvědavost

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na plátně, 50x50 cm. Monogramováno vpravo dole I.D. Nerámováno.

monogramováno I.D.
112691. Lebka - Zvědavost
Dražba ukončena:10.03.2024 21:05:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (10.03.2024 21:02:27) 15032
500 Kč 09.03.2024 22:47:18 4681