monogramováno HP - V horách

Olej na plátně, 43x53 cm. Monogramováno vpravo dole HP. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno HP
300301. V horách
Dražba ukončena:27.08.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč