monogramováno H.K. 1942 - Zátiší s alkoholem a paprikami

Olej na kartonu. 43x54 cm. Monogramováno vpravo dole H.K. 1942. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno H.K. 1942
302818. Zátiší s alkoholem a paprikami
Dražba ukončena:23.12.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 21.12.2019 12:08:36 1331