monogramováno H.K. 1942

302818. Zátiší s alkoholem a paprikami

popis: Olej na kartonu. 43x54 cm. Monogramováno vpravo dole H.K. 1942. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.12.2019 20:05:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 21.12.2019 12:08:36 1331