monogramováno H.

59776. Pocestný při odpočinku

popis: Olej na plátně, 30x37 cm. Monogramováno vpravo dole H. 1850. Rámováno.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 900 Kč