Monogramováno FQ - Cesta v lese

Olej na dřevě, 32x36 cm. Monogramováno vpravo dole FQ 1943. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

72147. Cesta v lese
Dražba ukončena:16.01.2022 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč