monogramováno FB - Stolní zátiší

Akvarel, 61x44 cm, monogramováno vlevo dole FB, volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

monogramováno FB
10175. Stolní zátiší
Dražba ukončena:27.04.2017 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč