Olej na plátně fixovaném na sololitu, 100x67 cm. Monogramováno vpravo dole E.G 89. Rámováno.
Olej na plátně fixovaném na sololitu, 100x67 cm. Monogramováno vpravo dole E.G. 89. Rámováno.
Výrazné surrealistické dílo je mistrovsky provedeno. Podobná díla se na trhu s uměním objevují jen velmi ojediněle. Obraz je ve výborném stavu. Celkové vyznění vhodně podtrhuje kvalitní adjustace. Po určení autorství zcela jistě stoupne výrazně hodnota díla.