Monogramováno B. - Postava v šeru

Olej na plátně, 30x21 cm. Monogramováno vpravo dole B. Rámováno.

Nejdelší strana: 36 cm

Monogramováno B.
82919. Postava v šeru
Dražba ukončena:21.08.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.08.2022 10:20:52 3845
500 Kč 09.08.2022 22:50:01 1610