monogramováno azbukou - Přímořské město

Olej na plátně, 46x66 cm. Monogramováno vpravo dole azbukou. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno azbukou
69764. Přímořské město
Dražba ukončena:05.12.2021 20:33:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč