monogramováno azbukou

69764. Přímořské město

popis: Olej na plátně, 46x66 cm. Monogramováno vpravo dole azbukou. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 29.11.2021 0:00:24 7513