monogramováno AW

60729. Zátiší s psíkem

popis: Olej na plátně, 55x45 cm. Monogramováno vlevo nahoře A. W. Nerámováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč