monogramováno AW - Zátiší s psíkem

Olej na plátně, 55x45 cm. Monogramováno vlevo nahoře A. W. Nerámováno.

monogramováno AW
60729. Zátiší s psíkem
Dražba ukončena:30.06.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč