monogramováno AW - Lesnatá krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 14x18 cm. Monogramováno vpravo dole AW. Rámováno.

Pozn.: Vzadu sběratelský přípis Waldhauser Antonín.

Nejdelší strana: 18 cm

monogramováno AW
74328. Lesnatá krajina
Dražba ukončena:30.03.2022 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč