monogramováno A.R.

62301. Stařenka s děvčetem

popis: Olej na plátně, 82x63 cm. Monogramováno vlevo dole A. R. 1910. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Restaurováno.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč