monogramováno A.R. - Stařenka s děvčetem

Olej na plátně, 82x63 cm. Monogramováno vlevo dole A. R. 1910. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Restaurováno.

monogramováno A.R.
62301. Stařenka s děvčetem
Dražba ukončena:28.07.2021 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč