monogramováno A.B. - V ohybu řeky

Olej na plátně, 66x82 cm. Monogramováno vpravo dole A.B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno A.B.
92750. V ohybu řeky
Dražba ukončena:02.04.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.03.2023 21:20:01 683
500 Kč 29.03.2023 19:24:45 1109