monogramováno AB

48465. Odvrácený akt

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 58x38 cm. Monogramováno vpravo dole A.B. Rámováno.

dražba ukončena: 26.08.2020 20:40:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč