Monogramováno BK - Studie - Postavy

Olej na překližce, 23x25 cm. Monogramováno vpravo dole B. K. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

72952. Studie - Postavy
Dražba ukončena:24.02.2022 20:18:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč