monogram

61646. Šeříky

popis: Olej na kartonu, 39x51 cm. Monogramováno vpravo dole V.B. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 20.06.2021 9:18:52 3780
500 Kč 18.06.2021 5:00:08 6965