monogram - Romantický soumrak

Olej na desce, 20x14 cm, Monogramováno vpravo dole W96 Rámováno.

Nejdelší strana: 29 cm

monogram
123984. Romantický soumrak
Dražba ukončena:15.09.2024 20:42:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč