monogram

63180. Odpočinek u božích muk

popis: Kombinovaná technika, 50x40 cm. Monogramováno a datováno vpravo dole F.P. 1918. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:09:45

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 01.08.2021 20:04:45 2695
1 000 Kč 01.08.2021 18:42:26 6680